• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Başkan Recep Tayyip Erdoğan: Gençlerle aramıza yalanların girmesine izin vermeyeceğiz

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, "Gençlerle aramıza birilerinin kendi siyasi çıkarları için sürekli olarak ürettiği yalanların girmesine izin vermeyeceğiz. Son 19 yılda adeta bir devrim gerçekleştirdiğimiz eğitim-öğretim imkânlarımızı inşallah daha da genişleteceğiz" açıklamasında bulundu.

Başkan Recep Tayyip Erdoğan: Gençlerle aramıza yalanların girmesine izin vermeyeceğiz

20.09.2021, 20:01

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, sosyal medya hesabı Twitter üzerinden gençler ve eğitimöğretime ilişkin dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Siyasi çıkarlar uğruna gençlerin yanlış yönlendirilmesine izin vermeyeceklerini belirten Başkan Erdoğan, "eğitim-öğretim imkânlarımızı inşallah daha da genişleteceğiz" şeklinde konuştu."GENÇLERLE ARAMIZA YALANLARIN GİRMESİNE İZİN VERMEYECEĞİZ"
Erdoğan paylaşımında, "Ülkemizin geleceğini emanet edeceğimiz gençlerimizle aramıza, birilerinin kendi siyasi çıkarları için sürekli olarak ürettiği yalanların girmesine izin vermeyeceğiz. Son 19 yılda adeta bir devrim gerçekleştirdiğimiz eğitim-öğretim imkânlarımızı inşallah daha da genişleteceğiz" ifadelerine yer verdi.

İşte o paylaşım;

Başkan Recep Tayyip Erdoğan: Gençlerle aramıza yalanların girmesine izin vermeyeceğiz haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.