• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Bilim Kurulu Toplantısı sona erdi! Okullar kapanacak mı? Sağlık Bakanı Fahrettin Koca yazılı açıklama yaptı

Koronavirüs Bilim Kurulu, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca başkanlığında saat 17.00'de video konferans yöntemiyle toplandı. Aşılama, vaka ve vefat sayılarının ele alındığı kritik toplantıda, Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer'in temaslı öğrenciler ve karantina sınıflarıyla ilgili PCR testi önerisi de değerlendirildi. Bakan Koca Bilim Kurulu Toplantısı sonrası yazılı açıklama yaptı.

Bilim Kurulu Toplantısı sona erdi! Okullar kapanacak mı? Sağlık Bakanı Fahrettin Koca yazılı açıklama yaptı

22.09.2021, 21:46 Güncelleme Tarihi: 22.09.2021, 21:50

Sağlık Bakanlığı Koronavirüs Bilim Kurulu, Bakan Fahrettin Koca başkanlığında saat 17.00'de video konferans yöntemiyle toplandı.

Bilim Kurulu Toplantısı'nın gündeminde aşılama, vaka ve vefat sayıları ile son duruma dair değerlendirmeler oldu. Ayrıca, öne çıkan başlıklar arasında Milli Eğitim Bakanlığı ile koordineli yürütülen okullarda yüz yüze eğitim süreci de yer aldı.

Bakan Koca, toplantının ardından yazılı açıklama yaptı.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Koronavirüs Bilim Kurulu toplantısı sonrası yazılı bir açıklama yaptı. Bakan Koca, "Aşının yaygınlaşması ile birlikte artık üniversiteler dahil okulların en son kapanan değil, asla kapanmayan kurumlar olması konusunda ısrarlıyız." dedi.

İşte o açıklama:

Bilim Kurulu Toplantısı sona erdi! Okullar kapanacak mı? Sağlık Bakanı Fahrettin Koca yazılı açıklama yaptı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.