Adaland’e aile boyu kaydırak

Giriş Tarihi:04.07.2010, 19:47 Güncelleme Tarihi:04.07.2010, 19:47
Adaland su parkı içinde inşa edilen, 278 metre uzunluğundaki, botlarla binilebilen 'aile su kaydırağı' dans ve su balesi gösterileriyle renklenen törenle açıldı
Kuşadası'nda bulunan ve dünyanın en iyi 10 su parkı arasında kabul edilen Adaland, Avrupa'nın en büyük 'aile su kaydırağını' törenle hizmete açtı.
Su parkı içinde inşa edilen, 278 metre uzunluğundaki, botlarla binilebilen 'aile su kaydırağı', dünyanın en uzun insanı Sultan Köse'nin de katıldığı, dans ve su balesi gösterileriyle renklenen törenle tatilcilerin kullanımına sundu.
Su kaydırağının üzerinde spor araba ve motorların yaptığı gösteriler de katılımcılar tarafından ilgiyle izlendi. Açılışta konuşan Adaland Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Günaydın, sürekli kendilerini geliştirmek için çalıştıklarını ifade ederek, "Bu yeni kaydırağımız, dev bir bot içinde yaşanan çok uzun bir macera gibi. Dünya markası haline gelen Adaland'a yakışır bir kaydırağımız daha oldu. 278 metre uzunluğundaki dev kaydırağımız, Türkiye ve Avrupa'nın en uzun aile kaydırağı. Biz işimizi büyük bir ciddiyetle yapmaya devam ediyoruz, büyük marka olmanın olgunluğu ile çalışıyoruz" dedi.

kalan karakter 1000

nhjnb nhjnb

süper harika bir şey bu

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 30.12.2013 16:40

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.