• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

'Kaybedenler Kulübü'nün üyeleri galada buluştu

25.03.2011, 00:00


Nejat İşler, Ahu Türkpençe, Yiğit Özşener ve Rıza Kocaoğlu'nun başrolünü üstlendiği filmin özel gösterimi, hikayenin doğum yeri olan Kadıköy'de yapıldı


Vizyona giren "Kaybedenler Kulübü" filminin galası, filmin çıkış noktası olan aynı adlı radyo programının başladığı Kadıköy'de yapıldı. Filmin oyuncuları ve teknik ekibinin tam kadro katıldığı galanın konukları arasında, Nurgül Yeşilçay da yer aldı. Filmde, "Kaan Çaydamlı" karakterini canlandıran Nejat İşler, "Gülmek ve eğlenmek isteyen herkes 'Kaybedenler Kulübü'nü izlemeli. Biz bu filmi rafta dursun diye yapmadık. İyi bir iş çıkarttık. Gişeden de iyi sonuç alacağımızı düşünüyorum" dedi.

EROTİK SAHNELER
İşler, erotik sahneler ile ilgili olarak da, "Filmin seyredilmeden eleştirilmesi çok yanlış. Bir izleyin, ondan sonra gerekirse eleştiride bulunursunuz" dedi. Filmi izledikten sonra mekanı arka kapıdan terk eden Nurgül Yeşilçay gazetecilere, "Hiç soru yöneltmeyin, yanıtlamam" dedi. Ünlü oyuncu, filmle ilgili "Çok güzeldi" yorumunu yaptı. Ahu Türkpençe, filmin bitmesinin ardından sevgilisiyle salondan ayrıldı.


'Kaybedenler Kulübü'nün üyeleri galada buluştu haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.