• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Nurioğulları'ndan moral gecesi

07.02.2011, 00:00


Nurioğulları Ltd. Şti. yoğun bir yılın yorgunluğunu atmak, başarılı bayileri ve personeli ödüllendirmek için düzenlediği geleneksel yıl sonu bayii yemeğinde, önümüzdeki dönemin de değerlendirmesini yaparak, hedeflerini belirledi. 1998 yılında İzmir'de Hüseyin Şaban tarafından kurulan Nurioğulları, kısa zamanda daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek için son teknoloji ekipman ve makinelerle kapasitesini genişleterek Nurioğulları Ltd. Şti. haline dönüştü.

GELENEKSEL YEMEK

Nurioğulları Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Saban, "Bir merkez bürosu, üç showroom, iki ayrı üretim tesisi ve altmışa yakın bayimizle çalışıyoruz. Egepen Deceuninck'in üretici bayisiyiz. Yan kuruluşlarımız ile birlikte marka imajını genişletip büyük bir pazar payına sahip olduk" diye konuştu.
Bir yılın yorgunluğu atmak için düzenlenen geleneksel bayi yemeğini bu yıl Lamia gemisinde düzenleyen şirket çalışanları hem İzmir Körfezi'ni gezdi hem de canlı müzik ve konuk sanatçılarla birlikte neşeli bir gece yaşadı. Hüseyin Saban'ın şirket ve piyasalarla ilgili yaptığı açılış konuşması ile başlayan gecede, yıl sonu hedeflerini tutturan 3 bayiye ve başarılı 4 personele yönetim kurulu üyeleri tarafından plaket ve ödüller verildi.


Nurioğulları'ndan moral gecesi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA