• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Toplu ulaşım ücretsiz

Toplu ulaşım ücretsiz

17.07.2016, 00:00

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi'ne ait bütün toplu taşıma araçları, vatandaşlara yardımcı olmak amacıyla 16 Temmuz Cumartesi, 17 Temmuz Pazar ve 18 Temmuz Pazartesi günleri ücretsiz taşıma yapacak. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi tarafından vatandaşlar için sağlanan ulaşım, su ve kanalizasyon, ekmek üretimi ve diğer tüm alanlarda herhangi bir aksaklık yaşanmaması için gerekli tüm tedbirlerin alındığı ve hizmetlerin kesintisiz devam edeceği açıklandı.

Tek vücut olmaya davet

Denizli Büyükşehir Belediyesi de, halkın askeri darbeye karşı gelmesi için belediye otobüslerini ücretsiz yaptı. Darbe girişiminin ortaya çıkmasından itibaren demokratik hukuk devletinin yanında olduğunu haykıran Denizlilileri Delikliçınar'da tek vücut olmaya davet eden Denizli Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların daha kolay ulaşımı için belediye otobüslerini ücretsiz yaptı.

Toplu ulaşım ücretsiz haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.