• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Bilal Doğan'dan adaylık istifası

Bilal Doğan'dan adaylık istifası

26.04.2018, 19:28

İzmir Büyükşehir Belediye Meclisi'nin AK Parti Grup Başkanvekili Bilal Doğan, aday adayı olmak için istifa etti. Doğan'ın yerine, mayıs ayında yapılacak grup toplantısında AK Partili meclis üyelerinden biri görevlendirilecek.

İzmir Büyükşehir Belediye Meclisi'nin AK Partili Grup Başkanvekili Bilal Doğan, görevini bırakma kararı aldı. Milletvekili aday adayı olmak için istifa eden Doğan, "Partim hangi görevi verirse onu yaparım. Hayırlısı olsun herkes için" dedi. Milletvekili adayı gösterilmediği takdirde yine partisi için çalışmaya devam edeceğini belirten Doğan, "Yapacağım çalışmalarla, arkadaşlarıma ve partime katkı sunmayı sürdüreceğim" diye konuştu. Doğan, grup başkanvekilliği için AK Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül'ün bir ismi önereceğini belirtti.

Bilal Doğan'dan adaylık istifası haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN