• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

" benden saygı beklemesin"

Aziz Bey benden saygı beklemesin

03.06.2018, 14:03

Menderes Belediye Başkanı Ak Partili Bülent Soylu ile İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı CHP'li Aziz Kocaoğlu arasındaki yol krizi büyüyor. Soylu, "Kocaoğlu, benden saygı beklemesin" dedi.

Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu, İzmir'de yerel bir televizyon kanalında katıldığı "Başkanla başbaşa" adlı programda İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nu eleştirdi. Soylu, 8 Eylül 2017 tarihinde Selçuk İZBAN hattı açılış töreninde Başbakan Binali Yıldırım'dan önce kürsüye çıkan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nun konuşmasının yuhalanmalar ve protestolar nedeniyle kesilmesi üzerine "Bu projenin anası da babası da İzmir Büyükşehir Belediyesi'dir. Ayıptır, ayıptır, bu yaptığınız 40'ı geçti. Ben sizlerin oylarıyla, yüzde 56 oy almış belediye başkanınızım. Adam olacaksınız" diyerek kürsüden ayrılmasını hatırlattı. Soylu, "Aziz Bey benden saygı falan beklemesin. Çünkü kendisi saygıyı haketmiyor. Benim Başbakanıma Selçuk'ta yaptığı büyük saygısızlıktır. Affetmek mümkün değil. O saygısızlıktan sonra benden saygı bekleyemez. Çünkü saygı hak edene gösterilir. Aziz Bey o günden sonra bunu hak etmiyor" dedi.

"Aziz Bey benden saygı beklemesin" haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN