• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Çok yakışacak!

Çok yakışacak!

04.06.2018, 00:00 Güncelleme Tarihi: 04.06.2018,00:25

İşadamı Bilal Saygılı'dan Ege Üniversitesi'ne önemli proje! Giriş kapısı inşaat çalışmasına başlanması için hayırsever işadamı, Saygılı Rulman Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Saygılı ile Ege Üniversite Rektörü Prof. Dr. Necdet Budak arasında protokol imzalandı. Üniversitenin köklü geçmişine uygun olarak tasarlanan ve Anadolu Selçuklu mimarisini yansıtan kapı, Ankara Caddesi üzerinde yer alan kampus girişine yapılacak.

EĞİTİME BÜYÜK DESTEK

İnşaatına başlanan yapının 60 gün sonra teslim edilmesi ve kullanıma açılması bekleniyor. Kapının yapımı tamamlandığında Ege Üniversitesi, kampusüne yakışan bir girişe kavuşmuş olacak. Projeyle ilgili görüşlerini aktaran üniversitenin rektörü Prof. Dr. Necdet Budak, Bilal Saygılı'nın üniversiteye ve eğitime verdiği desteklerden dolayı her zaman saygıyla anılacağını belirterek kendisine teşekkürlerini sundu. Saygılı Rulman Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Saygılı da Türkiye'nin köklü bir üniversitesi olan Ege Üniversitesi'ne böyle güzel bir yapıyı hediye ediyor olmaktan duydukları gururu aktarırken, Türkiye'nin geleceği olan gençlerin eğitimine katkı yapabiliyor olmaktan mutluluk duyduklarını belirtti.

Çok yakışacak! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA