• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

’de paniği!

İzmir’de AIDS paniği!

03.08.2018, 22:55

İzmir'de yabancı uyruklu kadınları kurdukları internet siteleri üzerinden pazarlayan kişilere yönelik operasyon düzenlendi. Operasyonda gözaltına alınan 8 kişiden, M.S. ile E.S'nin karı koca, T.F. ve C.F'nin abi kardeş, A.L. ve H.L'nin ise baba oğul çıkması ahlak polisini bile şaşırttı. Emniyette işlem yapılan 26'sı yabancı 27 kadının yapılan sağlık kontrolünde birinde HIV virüsü, 3'ünde frengiye rastlandı.

EVLİ ERKEKLER VAR

AIDS ve frengi hastalığı tespit edilen yabancı uyruklu kadınlar sınır dışı edildi. Bu kadınlarla para karşılığı ilişkiye giren 115 kişi telefonla aranarak gerekli tedavi ve testi yaptırmaları yönünde uyarıldı. Uyarılan erkekler büyük panik yaşarken, aralarında evli olanların da bulunduğu öğrenildi. M.S'nin evlenmeden önce karısı E.S'yi de pazarladığı, evlendikten sonra bu işi bıraktıkları ve birlikte yabancı uyruklu kadınları pazarlamaya başladıkları belirlendi.

CEYHAN TORLAK

İzmir’de AIDS paniği! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN