• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

köprü istiyoruz’

‘Geçici köprü istiyoruz’

07.08.2018, 23:28

Aydın'ın Karacasu ilçesi Yaylalı Mahallesi'nde Haziran ayında meydana gelen yağışların ardından yıkılan Dandalaz Çayı üzerindeki Santral Köprüsü'nün onarılmaması vatandaşların tepkisini çekiyor. Köprünün yapılmamasından dolayı sudan geçerek ev ve tarlalarına ulaşan vatandaşlar yetkilileri göreve davet etti. Köprünün çevresindeki hafriyatın da temizlenmediğini vurgulayan vatandaşlar, "Köprüyü, DSİ mi, Büyükşehir mi, Karacasu Belediyesi mi, kim yapacaksa yapsın. Vatandaş mağdur olmasın. Tarla ve ev sahipleri var. Portatif de olsa, geçici de olsa bir köprü yapılsın. Bu kalan hafriyat atılsın. Geçici de olsa bu köprü yapılsın. Bir sel gelse daha kötü olacak" diye konuştu.

‘Geçici köprü istiyoruz’ haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN