• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

'ten ve Aydın'da tıbbi tahliye

Sahil Güvenlik'ten İzmir ve Aydın'da tıbbi tahliye

25.08.2018, 13:16

'in Çeşme ilçesi ile Aydın'ın Didim ilçesinde, biri bulunduğu teknede rahatsızlanan diğeri ise yaralanan 2 kişi için tarafından tıbbi tahliye gerçekleştirildi.

İzmir'in Çeşme ilçesi ile Aydın'ın Didim ilçesinde, biri bulunduğu teknede rahatsızlanan diğeri ise yaralanan 2 kişi için Sahil Güvenlik tarafından tıbbi tahliye gerçekleştirildi.

İzmir'de, perşembe günü saat 11.55'te, Çeşme'deki Hacettepe Koyu'nda demirli teknedeki bir kişinin rahatsızlandığı ve tıbbi tahliyesine ihtiyaç duyulduğu bildirildi. Görevlendirilen Sahil Güvenlik ekibi tarafından sağlık görevlileri eşliğinde bulunduğu tekneden bota alınan hasta, Çeşme Limanı'nda bekleyen 112 Acil Sağlık ambulansı personeline teslim edilip, hastaneye kaldırıldı.Aynı gün saat 13.15'te de Aydın'ın Didim ilçesindeki Bozbük Koyu'nda ticari tur teknesindeki bir kişinin yaralandığı ve tıbbi tahliyesine ihtiyaç duyulduğu bildirildi. Bölgeye gönderilen Sahil Güvenlik ekibi tarafından tarafından tekneden bota alınan yaralı, Didim Limanı'nda 112 Acil Sağlık ambulansı personeline teslim edildi. Yaralı, hastaneye kaldırılarak, tedaviye alındı.

Sahil Güvenlik'ten İzmir ve Aydın'da tıbbi tahliye haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN