• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

'deki kokuya vatandaşlardan tepki yağıyor

İzmir'deki kokuya vatandaşlardan tepki yağıyor

06.09.2018, 15:30 Güncelleme Tarihi: 06.09.2018,15:39

'yi gibi yönetmek isteyenler, bütün kenti lağım kokusu altında bıraktı. İzmirliler, belediyeden çözüm bekliyor. Çok sayıda İzmirli sosyal medyada tepkilerini dile getiriyor. Bırakın önlem almayı 'nden herhangi bir açıklama bile gelmemesine isyan eden vatandaşlar "Böyle belediyecilik olmaz" dedi.

Sıcak havaların etkisini göstermeye devam ettiği İzmir'de, lağım kokusu kenti sardı. Sıcak havanın yanına eklenen kötü koku, kenti yaşanmaz hale getirdi.

LAĞIM DENİZE DÖKÜLÜR MÜ

CHP'li İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından kanalizasyonların denize dökülmesi nedeniyle ortaya çıkan koku, vatandaşları isyan noktasına getirdi.

#İZMİRKOKUYOR

Burunlarını tıkayarak yolda yürümeye çalışan İzmirliler, tepkilerini belediye birimlerine gösterse de çözüm sağlanamadı. Twitter'da #izmirkokuyor etiketiyle tepkilerini dile getiren İzmirliler, her gün evlerinde temizlik yapmak zorunda kaldıklarını yazıyor.

SAHİLLER BOŞ KALDI

Özellikle akşam saatlerinde etkisini gösteren kötü koku, sahillerin boş kalmasına neden oldu. Yerel seçimler öncesi yaşanan bu rezillik; akıllara, CHP'nin "Türkiye'yi İzmir gibi yöneteceğiz" söylemini getirdi.

İZMİR'İN SORUNU ÇOK

İzmir daha önce yaşanan su skandalıyla gündeme gelmişti. Yaz aylarında, kent genelinde yaşanan su kesintileri İzmirlileri bıktırmıştı. Yerel seçimlerde bu skandalların sandığa nasıl yansıyacağı merak konusu.

İşte İzmirlilerin sosyal medyada gösterdikleri tepkiler:

İzmir'deki kokuya vatandaşlardan tepki yağıyor haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN