• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

‘Yeni Yıl Pazarı’ kuruluyor

‘Yeni Yıl Pazarı’ kuruluyor

8.12.2018

İzmir Fransız Kültür Merkezi tarafından 13-14-15 Aralık tarihleri arasında düzenlenecek Yeni Yıl Pazarı, yılbaşı öncesi sevdiklerine hediye almak isteyen İzmirlileri buluşturacak. Pazarda çoğunluğu el yapımı takılar, örmeler, seramik, mozaik eserler ve dekoratif yılbaşı süsleri sunulacak. Ayrıca yeni yıla damgasını vuracak birbirinden lezzetli yeme-içme standları da bu yıl büyük ilgi görecek.

BÜYÜK SÜRPRİZLER VAR

İzmir Fransız Kültür Merkezi Müdürü Caroline David, Yeni Yıl Pazarı'nın, bir arada olma ve güzelliklerin paylaşıldığı etkinlik olduğuna dikkat çekti. David, sergilenecek ürünlerle ilgili kendilerine yoğun talep geldiğini, bu nedenle her yıl olduğu gibi el emeği ürünlerin seçiminde kura çekerek katılımcıları belirlediklerini söyledi. İzmirlilerin de Yeni Yıl Pazarı'nı sabırsızlıkla bekledikleri için bu yıl onlara sürprizler de hazırladıklarını söyleyen David, "Yılbaşı öncesi sevdiklerine hediye almak isteyen, keyifli vakit geçirmek isteyen bütün İzmirlileri Yeni Yıl Pazarı'na bekliyoruz. Bu yıl ayrıca onlara film gösterimlerinin yanında bir de müthiş bir konser sürprizimiz de var" dedi.

KONSER VE FİLM GÖSTERİSİ YAPILACAK

İzmir Fransız Kültür Merkezi'nin geleneksel olarak düzenlediği 'Yeni Yıl Pazarı' hediyelik eşyalara, enfes lezzetlere, konser ve film gösterimlerine ev sahipliği yapacak.

‘Yeni Yıl Pazarı’ kuruluyor haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.