• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

bizim için zor değil’

‘İzmir bizim için zor değil’
Giriş Tarihi: 14.1.2019
AK parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekci, "Eğer İzmirliler 'Biz şundan endişe ediyoruz' diyorsa anlatmak lazım. Yaşam tarzına karışmak kimsenin haddi değil. Şu parti, bu parti diye insanları yargılamamak lazım. Bölmemek, parçalamamak lazım. Aksi halde öyle bir yanlış yere gidersiniz ki, CHP'li kardeşlerimi sanki dini, milli vecibelerini yerine getirmeyen, hassasiyetleri olmayan insanlar haline getirirsiniz. Bu son derece yanlış olur" dedi. Katıldığı televizyon programında adaylık sürecini de anlatan Zeybekci, "İzmir bizim için hiçbir şekilde zor değil. Geçmişe baktığımızda Demokrat Parti ve Serbest Cumhuriyet Fıkrası bu potansiyeli görüyorum" diye konuştu. Önceki seçimlerde alınan oy oranının başarı olduğuna da değinen Zeybekci, "2014'te İzmir'den aday olan son Başbakanımız Binali Yıldırım'ın insanları ne kadar içten dinlediğini herkes biliyor. İzmir'e yaptığı hizmeti de biliyorlar. Aldığı oy kesinlikle başarıdır. Biz bunun üzerine mutlaka çıkacağız" dedi.

‘İzmir bizim için zor değil’ haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN