• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Sitede kavgası

Sitede kedi kavgası
Giriş Tarihi: 12.2.2019

’de site içerisinde sokak hayvanlarını besleyen vatandaşlara yönetim tarafından para cezası kesildi. 2 bin liraya varan cezayı ödemeyen site sakinine icra takibi başlatıldı. Vatandaşlar yönetim hakkında suç duyurusunda bulunmaya hazırlanıyor

İzmir Karşıyaka'da, yaşadıkları site içerisinde yaklaşık 10 sokak kedisini besleyen site sakinleri ile yönetim arasında çıkan anlaşmazlık, mahkemeye kadar uzandı. Site içerisine gelen sokak kedilerini kuru mama ve su kapları ile besleyen, bazı zamanlar kedilerin uyuması için balkonlarına evleri kuran site sakinleri, yönetim tarafından yaptıklarının "yönetim planı ve komşuluk hukukuna" uymadığı gerekçesiyle uyarıldı, ardından kedileri besleyenlere para cezaları uygulandı. Fulya Hayriye Ağım isimli site sakinine ise 2 bin liraya varan para cezasını ödemediği gerekçesiyle icra takibi başlatıldı. Ağım itirazda bulununca, site yönetimi bu kez de itirazın kaldırılması için dava açtı. Ağım ve diğer site sakinleri, yapılanın hukuksuz olduğu gerekçesiyle yönetime suç duyurusunda bulunacaklarını belirtti.

Sitede kedi kavgası haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN