• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

İZBAN seferlerinde aksama! Seferler ne zaman normale dönecek?

İzmir'in en önemli ulaşım araçlarından biri olan İZBAN'da bu sabah saatlerinde aksama yaşanmaya başlandı. İZBAN'dan yapılan duyuruya göre hat üzerinde yaşanan olumsuz durum nedeniyle Çiğli-Menemen, Çiğli Ulukent arasındaki seferlerde gecikme ve iptaller olduğu bilgisi paylaşıldı. Peki İZBAN' da seferler ne zaman normalde dönecek? İşte detaylar...

İZBAN seferlerinde aksama! Seferler ne zaman normale dönecek?

29.03.2019, 18:23

İZBAN Çiğli-Menemen, Çiğli Ulukent seferlerinde bu sabah saatlerinden itibaren aksama ve iptaller yaşanıyor. İzmir'in ulaşım temel araçlarından olan İZBAN'daki gecikmeler sonrası İzmirliler seferlerin ne zaman normale döneceğini merak ediyor. İşte İZBAN seferleri ile ilgili merak edilenler...

İZBAN'DA SEFERLERİNDE AKSAMA!
İZBAN'dan seferlere ilişkin yapılan açıklamaya göre 'Hat üzerinde yaşanan olumsuz durum, Çiğli-Menemen arasındaki seferlerimizde kısa süreli gecikmelere neden olmaktadır. Lütfen, yolculuğunuzu bu gecikmeleri dikkate alarak planlayınız. Sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.' ifadesi yer aldı.

İZBAN'dan gelen ikinci duyuruda ise şu ifadelere yer verildi:

ÖNEMLİ DUYURU
Çiğli-Ulukent arasında geçici bir süre işletim yapılamayacak, bu bölümde ESHOT otobüsleri devreye alınacaktır. Sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Son açıklamada ise; 'Sayın yolcularımız Çiğli-Ulukent arasında tek hat üzerinden işletim başladı. Sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.' denildi.

Seferlerin ne zaman normale döneceğine dair henüz net bir bilgi paylaşılmadı.

İZBAN seferlerinde aksama! Seferler ne zaman normale dönecek? haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.