• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Başkan adayı kimdir? Osman Başterzi kaç yaşında?

'nin Başkan adayı olarak seçimlerde yerini alacak. Selçuk'ta yaşayan seçmenler Osman Başterzi ile ilgili bilinmeyenleri araştırıyor. Peki AK Belediye Başkan adayı olarak gösterilen Osman Başterzi kimdir, kaç yaşında ve nereli? İşte Osman Başterzi ile ilgili merak edilenler...

AK Parti İzmir Selçuk Belediye Başkan adayı Osman Başterzi kimdir? Osman Başterzi kaç yaşında?

30.03.2019, 17:33 Güncelleme Tarihi: 30.03.2019,17:38

31 Mart yerel seçimlerinde AK Parti İzmir Selçuk Belediye Başkan Adayı olarak Osman Başterzi gösterildi. Seçimlerde oy kullanacak olan milyonlarca seçmen oy verecekleri adaylar ile ilgili merak edilenleri araştırıyor. AK Parti'nin İzmir Selçuk Belediye Başkan adayı olarak gösterilen Osman Başterzi kimdir?Osman Başterzi kaç yaşında ve nereli? İşte Osman Başterzi ile ilgili merak edilenler...

OSMAN BAŞTERZİ KİMDİR?
Adalet ve Kalkınma Partisi'nden il yönetim kurulu listesine giren ve en uzun süreyle görevde kalma başarısı gösteren Osman Başterzi, 1959 yılında Aydın'da doğdu. İzmir'de sanayici olan Osman Başterzi, Selçuk'ta da mobilya ve beyaz eşya üzerine ticaret yapmaktadır. İngilizce bilen Başterzi evli ve bir çocuk babasıdır.

AK Parti İzmir Selçuk Belediye Başkan adayı Osman Başterzi kimdir? Osman Başterzi kaç yaşında? haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA