• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Tapu dairesinde asansör isyanı

Tapu dairesinde asansör isyanı
Giriş Tarihi: 13.8.2019

'deki 'nde asansörün olmamasına vatandaşlardan tepki geldi.

İzmir'deki Bergama Tapu Müdürlüğü'nde asansörün olmamasına vatandaşlardan tepki geldi. Vatandaşlar, "Özellikle engelli ve yaşlı vatandaşlar işlemlerini yaparken çok büyük zorluklar yaşıyor. Çok fazla sayıda veraset ve intikal işlemleri yapılıyor. Bu işlemlerde yaşlı ve engelliler, imza atmaya dahi çıkamıyor. Zorluklarla insanları sırtımızda veya destekle yukarı çıkarmaya çalışıyoruz" diye konuştu. BINANIN çok yetersiz olduğunu dile getiren vatandaşlar, "Ne asansör var, ne de bekleyecek alan. İmza işlemlerinin yapıldığı kat neredeyse tamamen kapatıldı. İnsanlar işlemlerin olmasını ayakta bekliyor. Engelli ve yaşlı vatandaşları hiçe sayan, asansörü olmayan, havalandırması yetersiz bir yer. Depreme dayanıksız 30 yıllık binada insanlara hizmet verilmiyor. Bu hizmet değil zaten zulüm" dedi.

Tapu dairesinde asansör isyanı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN