• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

mahallesi çöplük sanki

Seyhan mahallesi çöplük sanki
Giriş Tarihi: 25.8.2019

İzmir'in Karabağlar ilçesi Seyhan mahallesinde toplanmayan çöpler vatandaşları isyan ettirdi. Defalarca belediyeye şikayette bulunmalarına rağmen çöplerin toplanmadığına dikkat çeken mahalle sakinleri, "Sokaklarımız çöp yığınlarından geçilmez hale geldi. Çöpler yaz aylarında hem kötü kokular yayıyor hem de mikrop saçıyor. İnsan ve çevre sağlığı olumsuz etkileniyor. Özellikle çocuklarımızın sağlığı tehdit altında. Resmen çöplükte yaşar gibiyiz. Yetkililerden bir an önce gerekeni yapmalarını istiyoruz. Mahallemiz düzenli olarak temizlensin, çöpler her gün toplansın. Çok fazla bir şey istemiyoruz. Belediyenin temel sorumluluklarını yerine getirmesini istiyoruz" dedi.

NİDA ALADAĞ

WHATSAPP İHBAR HATTI- 0505 185 05 58

Seyhan mahallesi çöplük sanki haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA