• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Korsan servislerle ‘mobil’ ekip mücadele edecek

İzmir'de öğrenci taşımak için gereken şartlara uygunluğunun kontrol edilmediği korsan servis araçlarıyla mücadele için mobil ekip kurulacak. İzmir’de korsan okul servis araçlarını mobil ekipler tespit edecek.

Korsan servislerle ‘mobil’ ekip mücadele edecek

27.8.2019

İzmir'de öğrenci taşımak için gereken şartlara uygunluğunun kontrol edilmediği korsan servis araçlarıyla mücadele için mobil ekip kurulacak. Emniyet, belediye ve ilgili meslek odasından yetkilinin bulunacağı mobil ekipler, korsan taşımacılığın önüne geçecek. Korsan taşımacılığın en büyük sıkıntılardan biri olduğunu belirten İzmir Otobüsçüler ve Umum Servis Araçları İşletmecileri Esnaf Odası Başkanı Hasan Basri Bostancı, "Korsan servis taşımacılığına gerekli tedbirleri alırsak başka Alperenlerin ölmesine engel oluruz. Mobil ekip uygulamasıyla korsan taşımacılığında netice alınacağını düşünüyorum" diye konuştu.

Korsan servislerle ‘mobil’ ekip mücadele edecek haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.