• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Üç aydır bir yolu asfaltlayamadılar!

Üç aydır bir yolu asfaltlayamadılar!
Giriş Tarihi: 12.10.2019

'in Konak ilçesi 'nde asfaltlanmayan yollar vatandaşları isyan ettirdi. Vatandaşlar yaklaşık 3 aydır yolların yapılmasını beklediklerini dile getirdi

İzmir'in Konak ilçesi Halil Rıfat Paşa Caddesi'nde asfaltlanmayan yollar vatandaşları isyan ettirdi. Yaklaşık 3 aydır yolların yapılmasını beklediklerini dile getiren vatandaşlar, "Yolumuza asfaltlama yapacaklar ama aylar geçti. Defalarca belediyeye konuyu bildiriyoruz, doğru düzgün dönüş alamıyoruz. 'Bugün geleceğiz, yarın geleceğiz' diye erteliyorlar. Sadece bu yol değil, evlerimize gitmek için kullandığımız merdivenler de çok kötü durumda. Betonları koptu ve korkulukları sallanıyor. Her gün yüzlerce insanın geçtiği bu merdivenlerin hali içler acısı. İlle biri düşüp bir yerini kırdığı zaman mı onaracaklar. Belediyeyi görevini yapmaya davet ediyoruz" dedi.

Üç aydır bir yolu asfaltlayamadılar! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN