• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

30 saniye ile kurtulmuş

Karabağlar’da evinde kendini asan ve çalışanının yetişmesiyle ipten alınan ’nın 30 saniye ile ölümden döndüğü anlaşıldı. Kemal Kaya'yı cebindeki not sayesinde son anda ipten alarak kurtaran o anları 'a anlattı.

30 saniye ile kurtulmuş
Giriş Tarihi: 9.11.2019

İzmir'in Karabağlar ilçesinde kurye işi yapan ve borçlarından dolayı bunalıma girip canına kıymak isteyen Kemal Kaya'yı cebindeki not sayesinde son anda ipten alarak kurtaran Mehmet Sabri Oymacı o anları Yeni Asır'a anlattı.

DOKTORLAR SÖYLEDİ

Patronunun intihar girişiminden yarım saat önce birlikte sohbet ettiği sırada cebine koyduğu intihar mektubunu bulunca son süratla eve gidip onu kurtaran Mehmet Sabri Oymacı "Gittiğimde gözleri beyazlamıştı, yüzü morarmıştı, çırpınıyordu. Göğsüne basınca nefes almaya başladı" dedi. Kemal Kaya'yı yetiştirdikleri hastanede doktorların "30 saniye daha geç kalsaydınız, ölebilirdi" dediğini söyleyen Mehmet Sabri Oymacı, "Polis ve doktorlar büyük iş başardı. Dünyanın en güzel şeyi bir hayat kurtarmak" diye konuştu.

FATİH ŞENDİL

Cebinden hayat çıktı!

30 saniye ile kurtulmuş haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA