• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Gaziemir’de işçilerden Başkan’a tepki: ‘Kaldıramıyorsan istifa et!’

Gaziemir’de işçilerden Başkan’a tepki: ‘Kaldıramıyorsan istifa et!’
Giriş Tarihi: 20.12.2019
Bünyesinde uzun yıllardır görev yapan 23 sözleşmeli memurdan 21'i ile önümüzdeki yıl sözleşme yenilememe kararı alan Gaziemir Belediyesi, son olarak DİSK ve Belediye İş Sendikası'na üye iki personelini daha kapı dışarı etti. Belediye Başkanı Halil Arda'nın işçi kıyımını protesto eden Belediye İş Sendikası, dün sabah Gaziemir Meydanı'nda toplanıp Belediye Sarayı'na kadar yürüdü. Yol boyunca üzerinde 'Gaziemir Belediye Başkanı İşçi Düşmanı Halil Arda. İşçi Kıyımına son ver' yazan bildiriler dağıtan grup, belediye binası önünde basın açıklaması yaptı. Grup adına basın bildirisini okuyan 4 No'lu Şube Başkanı Ayhan Doğan kin ve hırsla hareket ettiğini iddia ettikleri Başkan Arda'yı istifaya davet etti.

■ ERTAN GÜRCANER / İZMİR

Gaziemir’de işçilerden Başkan’a tepki: ‘Kaldıramıyorsan istifa et!’ haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA