• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Dişçi kuyruğu çileden çıkarıyor

Dişçi kuyruğu çileden çıkarıyor
Giriş Tarihi: 15.1.2020
İzmir'in Konak ilçesinde bulunan İzmir Eğitim Diş Hastanesi'nde oluşan yoğun kuyruk, tedavi için hastaneye gelen vatandaşları canından bezdirdi. Halk arasında 'Konak Diş Hastanesi' olarak bilinen İzmir Eğitim Diş Hastanesi'nde tedavi olmak için gelen vatandaşlar, hemen her gün kuyrukla karşılaştıklarını iddia etti. Diş ağrılarına rağmen diş hekiminin kapısının önünde saatlerce beklemek zorunda kaldıklarını öne süren vatandaşlar, yaşadıklarına isyan etti. Bazı vatandaşlar buradaki yoğunluğun temel nedenlerinden birinin randevu almadan gelen hastalar olduğunu ifade etti.

Dişçi kuyruğu çileden çıkarıyor haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN