• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

‘Kızlarımı görebilmek için işe ihtiyacım var’

'ta yaşayan 52 yaşındaki , 'da işçisi olarak çalışırken 9 yıl önce geçirdi. Çalışamaz duruma gelen talihsiz adamın hayatı, bir yıl sonra eşini kaybetmesiyle daha da kötüleşti. İki yıldır iş bulamadığı için sokaklarda yaşayan Muhsin Darılmaz, kızlarını görebilmek için işe ihtiyacı olduğunu söyledi.

‘Kızlarımı görebilmek için işe ihtiyacım var’

15.1.2020

İzmir Konak'ta yaşayan 52 yaşındaki Muhsin Darılmaz, Ankara'da tarım işçisi olarak çalışırken 9 yıl önce trafik kazası geçirdi. Çalışamaz duruma gelen talihsiz adamın hayatı, bir yıl sonra eşini kaybetmesiyle daha da kötüleşti. Darılmaz'ın 7 ve 13 yaşlarında Rabia ve Elif adlarındaki iki kızı da Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü tarafından koruyucu aileye emanet edildi. Yuvası dağılan Darılmaz, iki yıl önce iş bulma umuduyla geldiği İzmir'de de aradığını bulamadı, sokaklarda yaşamak zorunda kaldı. Kızlarını çok özlediğini söyleyen talihsiz adam, "Bunun için çalışmaya ihtiyacım var" dedi.

İŞ BULAMADI
İki yıldır iş bulamadığı için sokaklarda yaşayan Muhsin Darılmaz, "Yaşım geçtiği için kimse iş vermiyor. Ankara'ya dönmek istiyorum ama cebimde otobüs bileti alacak param yok. Bir kaza benim hayatıma mal oldu, yuvam dağıldı, çocuklarımı benden aldılar. Tek isteğim artık bir işimin olması ve çok özlediğim kızlarıma yeniden kavuşabilmek" diyerek yardım çağrısında bulundu.

‘Kızlarımı görebilmek için işe ihtiyacım var’ haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.