• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

’nde kayıtlar 27’sine kadar

Siyaset Akademisi’nde kayıtlar 27’sine kadar
Giriş Tarihi: 16.1.2020
AK Parti İzmir İl Başkan Yardımcısı ve Ar-Ge Birim Sorumlusu Bilal Kırkpınar, partisinin 19'uncu dönem Siyaset Akademisi kayıtlarının başladığını ve kayıtların 27 Ocak'a kadar devam edeceğini açıkladı.

AK Parti'nin Türkiye siyasetinde yeni bir sayfa açıp, bütün ezberleri bozduğunun altını çizen Kırkpınar, "AK Parti her zaman gelişmeyi ve bulunduğu noktadan ileriye gitmeyi hedeflemiş siyasal bir harekettir. Bütün seçimlerde açık ara farkla galip gelen partimizin başarısının altında yatan en önemli uygulamalardan birisi de AK Parti Siyaset Akademisi'dir" dedi.

■ METİN BURMALI

Siyaset Akademisi’nde kayıtlar 27’sine kadar haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN