• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

kutuları tepki çekti

Geri dönüşüm kutuları tepki çekti
Giriş Tarihi: 19.1.2020
İzmir Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı İZDENİZ Şirketi'nce işletilen arabalı vapurlardaki geri dönüşüm kutularının konulduğu yer vatandaşların tepkisini çekti. Geri dönüşüm kutularının vapur içindeki başka bir köşeye taşınmasını isteyen vatandaşlar, yetkililerden yardım istedi.YERİ UYGUN DEĞİL
Vapur içindeki geri dönüşüm kutularının devrim şehidi Kubilay ve İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin efsane başkanı Ahmet Piriştina'nın fotoğraflarının hemen önüne konulmasının doğru olmadığını ifade eden vatandaşlar, "Arabalı vapurlardaki geri dönüşüm kutularının konulduğu yerin doğru olmadığını düşünüyoruz. Fotoğrafların hemen önünde bildiğiniz çöp kutuları var. Bu görüntü kirliliğinin bir an önce önüne geçilmesini istiyoruz" dedi.

Geri dönüşüm kutuları tepki çekti haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA