• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Yakışıyor mu Bostanlı Sahili’ne bu çöpler!

Karşıyaka'nın Bostanlı sahilinde toplanmayan çöpler vatandaşı kızdırdı. Bostanlı sahilindeki çöplerin toplanmaması nedeni ile alanın adeta Harmandalı çöplüğüne döndüğünü öne süren vatandaşlar, hafta sonu yürüyüş yapıp temiz hava almak için geldikleri sahilde bu kötü manzarayla karşılaştıklarını söyledi.

Yakışıyor mu Bostanlı Sahili’ne bu çöpler!

8.2.2020

Yeni Asır WhatsApp hattı: 0506 225 03 44

İzmir Karşıyaka'nın Bostanlı sahilinde toplanmayan çöpler vatandaşı kızdırdı. Hafta sonu yürüyüş için sahile gelen Karşıyakalılar, günlerdir çöplerin neden toplanmadığını merak ederek, "Temizlik İşleri Müdürlüğü çalışanları acaba grevde mi, yoksa işlerini yapmak yerine yatıyorlar mı!" diye tepki gösterdi.

GÖRENLER ŞAŞIRIYOR
Şehrin denizle buluştuğu en güzel yerlerden biri olan Bostanlı sahilindeki çöp manzaraları görenleri üzdü. Bostanlı sahilindeki çöplerin toplanmaması nedeni ile alanın adeta Harmandalı çöplüğüne döndüğünü öne süren vatandaşlar, hafta sonu yürüyüş yapıp temiz hava almak için geldikleri sahilde bu kötü manzarayla karşılaştıklarını söyledi. Sahildeki çöp kutularının ağzına kadar dolduğunu, hatta çöplerin artık rüzgarın etkisiyle sağa sola savrulduğunu ifade eden vatandaşlar, "Bostanlı sahilindeki manzara İzmir'e ve Karşıyaka'ya yakışmıyor. Biz buraya temiz hava almaya, sağlıklı yaşam için yürüyüş yapmaya gelmişken, havayı ve çevreyi kirleten çöplerle karşılaşıyoruz. Karşıyaka Belediyesi burayı temizlemeyi unutuyor mu yoksa Temizlik İşleri Müdürlüğü'nde çalışanlar grevde mi?" diye konuştu.

Yakışıyor mu Bostanlı Sahili’ne bu çöpler! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.