• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Çocuk parkında bulunan oyuncaklar tamir bekliyor

Çocuk parkında bulunan oyuncaklar tamir bekliyor
Giriş Tarihi: 12.2.2020

Yeni Asır WhatsApp hattı: 0506 225 03 44

İzmir'in Çiğli ilçesindeki bir çocuk parkındaki oyuncaklar zamanla eskiyerek bozulmaya başladı. Plastikten yapılan salıncakların oturaklarının ve emniyet kemeri vazifesi gören aksamlarının kırıldığını belirten vatandaşlar Çiğli Belediyesi'nden soruna bir çözüm istedi. Evka 5 semtindeki Prestiji Konutları'nın önündeki çocuk oyun parkındaki oyuncakları bozulduğunu ifade eden vatandaşlar, yetkililerden yardım istedi.

AYLARDIR İLGİLENİLMEDİ
Parktaki sorunları tek tek daha önce belediye yetkililerine ilettiklerini, sorunun en kısa sürede çözeceği yönünde de kendilerine bilgi verildiğini aktaran vatandaşlar, "İzmir Büyükşehir Belediyesi mi yoksa Çiğli Belediyesi mi ilgilenecek bilmiyoruz ancak daha önce sorunu bildirmemize rağmen aylardır çocuk parkındaki kırık oyuncaklar tamir edilmedi" dedi.

METİN BURMALI

Çocuk parkında bulunan oyuncaklar tamir bekliyor haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA