• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

AK Gençlik'ten “- İşbirliği Sergisi”

AK Parti İl Gençlik Kolları, 35 fotoğraftan oluşan “- İşbirliği Sergisi” açarak, CHP Genel Başkanı ’nun yapmış olduğu açıklamalara tepki gösterdi. Ayrıca, AK Parti İzmir Gençlik Kolları Başkanı Kadir İnan, CHP İzmir Milletvekillerine “” isimli kitabı gönderdi.

İzmir AK Gençlik'ten “CHP-FETÖ İşbirliği Sergisi”

13.02.2020, 16:57 Güncelleme Tarihi: 13.02.2020,17:39

AK Parti İzmir İl Gençlik Kolları, geçtiğimiz günlerde CHP Genel Başkanı ve İzmir Milletvekili Kemal Kılıçdaroğlu'nun Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik yaptığı "FETÖ'nün siyasi ayağı" suçlamasına tepki göstermek için Konak ilçesinde bulunan Cumhuriyet Meydanı'nda basın açıklaması düzenledi. Partililer, 35 fotoğraftan oluşan "CHP-FETÖ İşbirliği Sergisi" açarak, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun yapmış olduğu açıklamalara tepki gösterdi.

İzmir AK Gençlik'ten “CHP-FETÖ İşbirliği Sergisi”


"CHP'NİN TEDARİKÇİSİ VE MALZEMECİSİ FETÖ'DÜR"
AK Parti İzmir İl Gençlik Kolları Başkanı Kadir İnan, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kemal Kılıçdaroğlu'na cevap olarak çok açıklayıcı ve bilgilendirici bir konuşma yaptığını belirterek, "Bu konuşmada özellikle Kılıçdaroğlu sonrası köklü bir zihniyet değişimine uğrayan, Atatürk'ün partisi olmaktan fersah fersah uzaklaşan ve hatta kendi tabanından da bu konuda eleştiriler alan CHP ile FETÖ bağlantıları aktarılmıştır. İktidar ve devlet kurumlarının bu terör örgütüne topyekün mücadeleye başladığı zamanlarda ve hatta 15 Temmuz kanlı darbe girişimi sonrasında dahi bir çok CHP temsilcisinden FETÖ'yü destekleyen açıklamaların yapıldığı tarihe bakıldığında görülecektir. CHP'nin tedarikçisi ve malzemecisi FETÖ'dür. 7 yıldır bütün grup toplantıları FETÖ materyalleri üzerinden gerçekleştirilmektedir. FETÖ'nün yayın organlarını ve bankasını ağlama duvarına çevirenler, bugün FETÖ'nün siyasi ayağını araştırmaya kalkmışlar. Oysa aynaya bakmaları yeterli olacak. Kılıçdaroğlu'nun danışmanları da, CHP'nin gündemi de, açıklamaları da FETÖ tarafından belirlenmektedir. Bu açıklamalar ve destekler bizzat genel başkan seviyesinde dahi olmuştur" dedi.AK PARTİ İZMİR'DEN "CHP-FETÖ İŞBİRLİĞİ SERGİSİ"
Açıklamanın son kısmında ise Kadir İnan, "CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun İzmir Milletvekili olması ve CHP Genel Merkezi aktörleri kadar İzmir'deki aktörlerinin de FETÖ konusunda sicillerinin kabarık olması nedeniyle, bugün burada İzmir özelinde ağırlıklı olmak üzere bu bağlantıları fotoğraf kareleri ile görebileceğiniz bir sergiyi değerli İzmir halkına takdim ediyoruz" diyerek 35 fotoğraftan oluşan sergiyi Cumhuriyet Meydanı'nda açtı. Sergide, bazı CHP'li milletvekilleri, il ve ilçe belediye başkanları ve üyelerin geçmiş dönemlerde FETÖ ile ilgili söylemleri ve fotoğrafları yer alıyor.

CHP İZMİR MİLLETVEKİLLERİNE "YÖNÜNÜ ŞAŞIRAN OK" KİTABINI GÖNDERİLDİ
Serginin ardından Kadir İnan, Emre Cemil Ayvalı'nın yazdığı ve Kemal Kılıçdaroğlu'nun toplatılması yönünde dava açtığı "Yönünü Şaşıran Ok"adlı kitabı, PTT aracılığıyla CHP İzmir Milletvekillerine gönderdi. Burada da bir açıklama yapan İnan, "Kılıçdaroğlu'nun kitabı toplatmak yerine baştan bir okursa kendiyle yüzleşme fırsatını bulabileceğini umuyoruz" ifadelerini kullandı.

Sergide başta CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu olmak üzere, CHP'li İzmir Milletvekilleri, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ve İzmir Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Aziz Kocaoğlu, Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin gibi isimlerin resimleri yer aldı.

AK Parti İzmir İl Gençlik Kolları Başkanı Eyüp Kadir İnan'ın okuduğu basın açıklaması şöyle;
CHP grup toplantısında Sayın CHP Genel Başkanı ve İzmir Milletvekili Kemal Kılıçdaroğlu'nun FETÖ ile mücadeleyi ve hükümetimizin dirayetli duruşunu tarihsel bağlamından kopararak sulandırması ve partimize yönelik mesnetsiz suçlamaları herkesin malumudur.

Bunlara cevaben geçtiğimiz gün Sayın Cumhurbaşkanımız FETÖ'nün siyasi ayağı konusunda çok açıklayıcı ve bilgilendirici bir konuşma gerçekleştirmiştir.

Bu konuşmada özellikle Kılıçdaroğlu sonrası köklü bir zihniyet değişimine uğrayan, Atatürk'ün partisi olmaktan fersah fersah uzaklaşan ve hatta kendi tabanından da bu konuda eleştiriler alan CHP ile FETÖ bağlantıları aktarılmıştır.

İktidar ve devlet kurumlarının bu terör örgütüne topyekün mücadeleye başladığı zamanlarda ve hatta 15 Temmuz kanlı darbe girişimi sonrasında dahi bir çok CHP temsilcisinden FETÖ'yü destekleyen açıklamaların yapıldığı tarihe bakıldığında görülecektir.

CHP'nin tedarikçisi ve malzemecisi FETÖ'dür. 7 Yıldır bütün grup toplantıları FETÖ materyalleri üzerinden gerçekleştirilmektedir.

FETÖ'nün yayın organlarını ve bankasını ağlama duvarına çevirenler, bugün FETÖ'nün siyasi ayağını araştırmaya kalkmışlar. Oysa ki aynaya bakmaları yeterli olacak. Kılıçdaroğlu'nun danışmanları da, CHP'nin gündemi de, açıklamaları da FETÖ tarafından belirlenmektedir.

Bu açıklamalar ve destekler bizzat genel başkan seviyesinde dahi olmuştur. Biz CHP genel başkanının İzmir milletvekili olması ve CHP'nin genel merkez aktörleri kadar İzmir'deki aktörlerinin de FETÖ konusunda sicillerinin kabarık olması nedeniyle, bugün burada İzmir özelinde ağırlıkla olmak üzere bu bağlantıları fotoğraf kareleri ile görebileceğiniz bir sergiyi sizlere ve değerli İzmir halkına takdim ediyoruz.

Tabi bu buzdağının ve Kılıçdaroğlu göreve geldiğinden beri her meselede FETÖ ile iş tutan CHP siyasetinin bunlar görünen kısmı. Bu konuda daha ayrıntılı analizlere Emre Cemil Ayvalı'nın yazmış olduğu ve Kılıçdaroğlu'nun toplatılması adına dava açtığı "Yönünü Şaşıran Ok" kitabından ulaşabilirsiniz. Biz başlangıcı CHP İzmir milletvekillerine PTT Aracılığı ile göndererek yapmak istiyoruz. Kılıçdaroğlu'nun da kitabı toplatmak yerine baştan bir okursa kendiyle yüzleşme fırsatını bulabileceğini umuyoruz.

Sayın Kılıçdaroğlu FETÖ'nün alçakları Çiğli Ana üssünden 15 Temmuz gecesi sizi öldürmeye değil Sayın Cumhurbaşkanımızın canına kast etmek için havalanmışlardır ve bizim için şu iki resim önemlidir.

Bir tanesi 15 Temmuz gecesi işgal altındaki havalimanına inerek milletiyle beraber darbeye karsı darbe yapan liderin resmi.

İkinci resim ise havaalanından çıkması için tankların yol verdiği korkak ve yalancı bir FETÖ aparatının resmi. Bilinmesini isteriz ki Türkiye'de bir tane Recep Tayyip Erdoğan yoktur yüzlerce, binlerce Recep Tayyip Erdoğan vardır. Asla umduklarını bulamayacaklar. 1960'da bu ülkeye açılan darbeler parantezi. 15 Temmuz gecesi milletiyle el ele verecek Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde kapanmıştır...

İzmir AK Gençlik'ten “CHP-FETÖ İşbirliği Sergisi” haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA