• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Büyükşehir Belediye Başkanı 'den skandal! İzmir'in semtlerini bilemedi

Büyükşehir Belediye Başkanı , için bir otobüsün üzerinde şehri turladı. Otobüsün üstünde marşların da çaldığı an ise Soyer bir skandala imza attı. Soyer’in yanındakilere İzmir’in neresinde bulunduklarını sorması kameralara kaydedildi. İşte o anlar...

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'den skandal! İzmir'in semtlerini bilemedi

24.04.2020, 01:05 Güncelleme Tarihi: 24.04.2020, 01:06

İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkanı Tunç Soyer'in 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı sebebiyle bugün bir otobüsün üzerinde şehri gezdi. Marşların çalındığı otobüsten bir görüntü kaydı gözlerden kaçmadı.

"BURASI NERESİ"

İzmir sokaklarını gezen Soyer'in İzmir'in semtlerini bile bilmediği de ortaya çıktı. Görüntülerde yanındakilere "Burası neresi neredeyiz" diye sorduğu görüldü. Yanındakilerin de tam olarak bilmediği "Karabağlar'a giriyoruz, Karabağlar'dan çıkıyoruz" gibi anlamsız yanıtlar verdiği görüldü.

AK PARTİLİ DAĞ: SİZE İZMİR'İ TANITABİLİRİM
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili avukat Hamza Dağ, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'in İzmir'in semtlerini bilmemesini sosyal medyadan eleştirdi.

Dağ, "Değerli Büyükşehir Belediye Başkanım pandemi sonrası isterseniz size İzmir'i tanıtabilirim. Emin olun daha bilmediğiniz nice güzel caddelerimiz, sokaklarımız var. Bu arada geçtiğiniz yer Eserkent/Karabağlar. Sonuçta bilmemek ayıp değil, öğrenmemek ayıp." dedi.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'den skandal! İzmir'in semtlerini bilemedi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.