• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

50 yıllık evli çifte : 8 aydır evinden çıkamıyordu

'de 50. evlilik yıl dönümlerini kutlayan Suzan ve çiftine, İzmir Gönüllü takımı üyeleri, balonlar ve yaş pastayla yaptı. hastası Çelik'in 8 aydır evden çıkmaması ve misafirlerinin azalmasına üzüldüğünü belirten komşusu , çifte sürpriz yapmak için harekete geçti. Sürpriz karşısında şaşıran yaşlı çift ekiplere teşekkür etti.

50 yıllık evli çifte sürpriz: 8 aydır evinden çıkamıyordu

24.04.2020, 14:33 Güncelleme Tarihi: 24.04.2020, 15:27

İzmir'de 50. evlilik yıl dönümlerini kutlayan Suzan ve Mehmet Çelik çiftine, İzmir Gönüllü takımı üyeleri, balonlar ve yaş pastayla sürpriz yaptı.

Kanser hastası Mehmet Çelik'in 8 aydır evinden çıkamaması ve misafirlerinin azalmasına üzülmesi nedeniyle, komşusu Selma Kalmaz, Belediyenin Hemşehri İletişim Merkezini aradı.

Komşu Kalmaz, belediyeden Çelik çiftine evlilik yıl dönümlerinde sürpriz yapmaları talebinde bulundu. İzmir Gönüllü Takımı ve iki belediye personeli, çiftin Karabağlar'daki evine gidip, ellerinde balonlar ve yaş pastayla kapısını çaldı. Büyükşehir personelini ve gönüllüleri görünce şaşıran çiftten Suzan Çelik, çok mutlu olduğunu belirtti.

Mehmet Çelik ise ekiplere sürprizden dolayı teşekkür etti.Çift "Mehmet ve Suzan Çelik 50. yılınızı kutlarız." yazılı pastadaki mumları birlikte üfledi.

50 yıl önce evlenen çiftin 3 çocuğu, 8 torunu bulunuyor.

AA

50 yıllık evli çifte sürpriz: 8 aydır evinden çıkamıyordu haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.