• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Babası için yardım istedi

’de yumuşak doku kanserine yakalanan babası ’nın ameliyatı için 100 bin liraya ihtiyaçları olduğunu söyleyen , “Yardımseverlerden bekliyoruz’ dedi.

Babası için yardım istedi
Giriş Tarihi: 23.5.2020

İzmir Tire'de Müzeyyen Çetinkaya (43), yumuşak doku kanserine yakalanan babası Yaşar Çetinkaya'yı ameliyat ettirmek için yardım istedi. Babası Yaşar Çatinkaya'nın emekli, kendisinin de işsiz olduğunu belirten Müzeyyen Çetinkaya, "Ailemizin gözbebeği, canımdan çok sevdiğim babam bundan 1 yıl önce yumuşak doku kanserine yakalandı. Göğsünde görülen tümörden sonra toplam dört kez birbirinden zorlu operasyonlar geçirdi. Fakat tümör omuz kısmına yayıldı. Pek çok hastaneye gittik. Kolunun kesileceğini söylediler.

ZAMANIMIZ DARALIYOR
En son Antalya'da görüştüğümüz bir uzman babamın kolunu kesilmeden kurtarabileceğini söyledi. Ancak ameliyat masrafları 100 bin lira tutuyor" dedi. Babasının gözünün önünde her geçen gün eridiğini ifade eden Çetinkaya, gözyaşlarını tutamayarak, "Sigorta, ameliyat masraflarını karşılamıyor. Malımız mülkümüz yok. Ben işsizim, düzenli gelirimiz de yok. 10 günden az bir süremiz kaldı. Çok çaresiziz. Eğer gerekli parayı bulamazsak babamı ameliyat ettiremeyeceğiz. Çok acı çekiyor. Her gün, ameliyat parasının bulunması için dua ediyorum. Yetkililerden ve hayırseverlerden acil yardım bekliyoruz" diye konuştu.

NADİR UYSAL

Babası için yardım istedi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA