• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

İşadamının kardeşi koronadan öldü

Paradan kaptığı virüs nedeniyle öldüğü iddia edilen tanınmış mobilyacı ’nın kardeşi da aynı hastalık yüzünden hayatını kaybetti.

İşadamının kardeşi koronadan öldü
Giriş Tarihi: 23.5.2020

İzmir'de faaliyet gösteren Minella Mobilya'nın sahibi işadamı Süleyman Avinca, 23 Nisan tarihinde bir süredir Kovid-19 nedeniyle tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetmişti. İzmir iş dünyasının sevilen isimlerinden Avinca son yolculuğuna uğurlanırken, ortaya ürkütücü bir iddia atılmıştı. İmmün plazma tedavisi de yapılan ancak buna rağmen kurtarılamayan Avinca'nın, korona virüsü paradan kaptığı iddia edilmişti. Bu iddia kesinlik kazanmazken, akıllara virüsün paranın üzerinde ne kadar canlı kalabildiği sorusu gelmişti.

YOĞUN BAKIMDA YATIYORDU
Avinca'nın ölümü başta mobilya sektörü olmak üzere tanıyan herkesi derinden üzerken, kardeşi Yalçın Avinca da korona virüs nedeniyle bir ayı aşkın süredir yoğum bakımda tedavi görüyordu. Ağabeyi gibi immün plazma tedavisi uygulanan Yalçın Avinca da önceki gece tedavi gördüğü hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

Fatih ŞENDİL

İşadamının kardeşi koronadan öldü haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA