• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

'de elektrik kesintisi Cumartesi! İzmir'de elektrikler ne zaman gelecek?

Elektrik ve su kesintileri yoğun şekilde araştırılıyor. 'de bugün de bazı ilçelerde elektrik kesintileri yaşanması bekleniyor. tarihli detaylarını duyurdu. Peki İzmir'de elektrikler ne zaman gelecek? Hangi ilçe ve mahalleler elektrik kesintisinden etkilenecek? İşte detaylar...

İzmir'de elektrik kesintisi 18 Temmuz Cumartesi! İzmir'de elektrikler ne zaman gelecek?

18.07.2020, 09:18

'de elektrikler ne zaman gelecek? İzmir'in hangi ilçelerinde elektrik kesintisi yaşanacak? soruları vatandaşlar tarafından merakla araştırılıyor. Bugün İzmir'de birçok ilçede elektrik kesintileri yaşanması bekleniyor. İşte 'in duyurusuna göre detayları....

İzmir'de elektrik kesintisi 18 Temmuz Cumartesi! İzmir'de elektrikler ne zaman gelecek? haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA