• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Kılıçreis’te dayanışma örneği

’in Kılıçreis Mahallesi’nde dayanışma örneği sergilendi. , mahallede ikamet eden yardıma muhtaç vatandaşlara kuşbaşı et ve kıyma dağıtımı yaptı

Kılıçreis’te dayanışma örneği
Giriş Tarihi: 2.8.2020
İzmir'in Konak ilçesinde bulunan Kılıçreis Mahallesi Eğitim Kültür Yardımlaşma Derneği hayırseverlik örneğine imza attı.

'VATANDAŞLARIMIZ İÇİN'
Dar gelirli aileler için harekete geçen dernek üyeleri Kurban Bayramı'nda kapı kapı dolaşarak et ve kıyma dağıtımı yaptı. Yapılan yardım sonrasında vatandaşlar derneğe teşekkürlerini sunarken, çalışma büyük beğeni topladı. Mahallelerinde yaşayan dar gelirli vatandaşların her zaman yanında olmak için çaba gösterdiklerini vurgulayan Kılıçreis Mahallesi Eğitim Kültür Yardımlaşma Derneği Başkanı ve aynı zamanda mahalle muhtarı Yücel Mumcular, "Kurban Bayramı'nda bile ete ulaşamayan vatandaşlarımız var. Biz de onlar için harekete geçerek böyle bir yardım yapma zorunluluğu hissettik. Katkı gösteren tüm arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. İyilik köprüsü kurabilmek adına çalışmalarımıza devam edeceğiz" dedi.

■ MELİH DEMİRTAŞ

Kılıçreis’te dayanışma örneği haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA