• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

'da gaspçı dehşeti! Para vermeyince tinerle yakıp kaçtılar

Buca'da gaspçı dehşeti! Para vermeyince tinerle yakıp kaçtılar

30.8.2020

İzmir'in Buca ilçesinde bir mobilyacıda çalışan Zafer Koyuncu (32), 15 gün önce ağır yanık yarası ile kaldırıldığı İzmir Sağlık Bilimleri Üniversitesi Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi'de yaşamını yitirdi. Daha önce Koyuncu'nun, sokakta tartıştığı üç kişi tarafından ateşe verildiği iddia edilmişti.

ÜÇ ZANLI HER YERDE ARANIYOR
Ancak gerçek, talihsiz adamın ölmeden önce hastanede polislere "Tanımadığım saldırganlar benden para istediler. Vermeyince de yakıp kaçtılar" demesi ile ortaya çıktı. Hyundai marka beyaz kamyonetle kaçan üç zanlının yakalanması için özel ekip kuruldu.

FATİH ŞENDİL

Buca'da gaspçı dehşeti! Para vermeyince tinerle yakıp kaçtılar haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.