• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

'da bisiklet yoluna giren cip sürücüsüne 2 ayrı ceza kesildi

Son dakika... 'in Konak ilçesinde, sahil kenarındaki bisiklet yoluna ciple girip sosyal medyada görüntüsünü paylaşılan sürücüye 2 ayrı ceza kesildi.

Kordon'da bisiklet yoluna giren cip sürücüsüne 2 ayrı ceza kesildi

05.10.2020, 16:41 Güncelleme Tarihi: 05.10.2020, 16:43

Kordon'da bisiklet yoluna girip, bisikletli bir çocuğu tehlikeye soktuğu öne sürülen cipin sosyal medyada paylaşılan görüntüleri, tepkiye neden oldu.Bölgede bulunan bir vatandaşın çektiği görüntülerde, cipin bisiklet yolunda hızla ilerlediği görüldü. Sosyal medyadaki tepkiler üzerine, İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger, kendisinin de etiketlendiği paylaşıma sosyal medya hesabından cevap vererek, "Bahse konu araca Karayolları Trafik Kanunu 2 ayrı maddesine muhalefetten 2 ayrı ceza kesilmiştir. Bilgilerinize" ifadelerini kullandı.Öte yandan, İzmir Büyükşehir Belediyesi de konuyla ilgili bir açıklama yaparak, araç sürücüsüne gerekli cezai işlemlerin uygulandığını bildirdi.

DHA

Kordon'da bisiklet yoluna giren cip sürücüsüne 2 ayrı ceza kesildi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.