• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Biz kocaman bir aileyiz

basınının çınarı Yeni , 126’ncı kuruluş yıldönümünü büyük gururla kutladı. nedeniyle düzenlenen pasta kesim töreninde tüm çalışanlar, “Biz kocaman bir aileyiz” mesajı verdi.

Biz kocaman bir aileyiz

30.10.2020

Türk basın tarihinde yeniliklerin öncüsü olan ve üç asra tanıklık eden Yeni Asır Gazetesi, 126'ncı yaşını çalışanları ile birlikte kutladı. Asırlık tarihi ile gazeteciliğin dününe, bugününe ve yarınına ışık tutmaya devam eden Yeni Asır'ın kuruluş yıldönümü nedeni ile gerçekleştirilen pasta kesim törenine, gazetemizin profesyonel yazar kadrosu, editörler, muhabirler ve yöneticiler başta olmak üzere tüm çalışanlar katıldı. Yeni Asır'ın 126'ncı kuruluş yıldönümü nedeni ile düzenlenen pasta kesim töreninde tüm çalışanlar, "Biz kocaman bir aileyiz" mesajı verdi.Pasta kesim törenine, gazetemizin profesyonel yazar kadrosu, editörler, muhabirler ve yöneticiler başta olmak üzere tüm çalışanlar katıldı.

Biz kocaman bir aileyiz haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.