• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Çocuklara bak diye seni öldürmüyorum

Çocuklara bak diye seni öldürmüyorum

16.11.2020

İzmir'in Gaziemir ilçesinde 12 Kasım'da önce eski eşi Olena Narin'in sevgilisi Hasan Yavuz'u (51) öldürüp ardından aynı silahla kendi canına kıyan Fatih Narin'in intihar etmeden önce boşandığı eşine son söz olarak, "Seni çocuklarımıza bak diye öldürmüyorum" dediği ortaya çıktı. 3 yıl önce boşanan Fatih ile Olena çiftinin 14 yaşında kızı ile 7 yaşında oğlu olduğu öğrenildi.

ÇOCUKLARIN VELAYETİ BABADAYMIŞ
Bir kız çocuğu babası olan Hasan Yavuz'u öldürdükten sonra intihar eden Fatih Narin'in son sözleri şok ederken, 14 ve 7 yaşındaki iki çocuğun velayetinin baba Fatih Narin'de olduğu, anne Olena Narin'in de 3 yıl önce boşandığı eski eşinden çocukların velayetini alabilmek için dava açtığı ve mahkemelerinin sürdüğü öğrenildi. Ayrıca Olena Narin'in Hasan Yavuz ile düğün hazırlığı yaptıkları da kaydedildi.

FATİH ŞENDİL

Çocuklara bak diye seni öldürmüyorum haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.