• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

'Menemen’de arınma ve arlanma dönemi!'

'Menemen’de arınma ve arlanma dönemi!'
Giriş Tarihi: 22.11.2020

Menemen Belediyesi'ne yapılan ve Belediye Başkanı Serdar Aksoy'un da gözaltına alındığı operasyonun ardından, "Menemen'de Kasım'da Baharı Yaşamak" diyerek sosyal medya hesabından mesaj veren Belediye eski Başkanı Tahir Şahin "Menemen Belediyesi'nde arınma ve arlanma dönemi başlamıştır. Hukuki şireç devam ediyor. Bu süreç bittikten sonra ağır konuşacağım. Şimdi hukuki süreci takip edeceğiz. Menemen'e yeni süreç hayırlı olsun" dedi.

İzmir Foça'da uğradığı silahlı saldırı olayının çözülmesini de aylardır beklediğini söyleyen Tahir Şahin, "Başkanlığım döneminde Menemen'de kimsenin burnu bile kanamadı, sonra başkan bile vuruldu. Bu olayın da bir an önce Jandarma tarafından aydınlatılmasını ve bana sıkılan siyasi kurşunun ardındaki gizemin çözülmesini bekliyorum" dedi.

FATİH ŞENDİL

'Menemen’de arınma ve arlanma dönemi!' haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA