• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

‘Sokak benim’ deyip betonla kapattı

‘Sokak benim’ deyip betonla kapattı

24.12.2020

İZMİR Bornova Barbaros Mahallesi 5311 Sokak'ta arsa sahibi olduğu ileri sürülen bir kişi, sokağın büyük bir kısmını beton çit ve bant çekerek yaya ve araç trafiğine kapattı. İçinde otomatik kapı imalatı yapan bir firmanın da bulunduğu sokakta yaklaşık 1 dönümlük alanın kendisine ait olduğunu öne süren şahıs, çektiği beton çitlerle ilginç görüntü oluşturdu. Vatandaş ve esnaf ise mağdur olduklarını dile getirdi. İş yeri sahibi Mehmet Özveren "Bir yangın olsa itfaiye giremez" derken, Börekçi dükkanı olan Rabia Özdemirbaş da, "Belediye bu zamana kadar neredeymiş. Nasıl izin vermiş" sözleriyle tepkisini dile getirdi.

‘Sokak benim’ deyip betonla kapattı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.