• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Tartışmalı kararlarıyla Soyer ektiğini biçiyor

Tartışmalı kararlarıyla Soyer ektiğini biçiyor

13.1.2021

AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, Pasaport'ta İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin tasarrufundaki bir iskeleye "Agamemnon" isminin verilmiş olmasına yönelik büyüyen tartışmaları değerlendirdi. Meselenin sadece bu iskeleye verilmiş olan isim olmadığının altını çizen Başkan Sürekli, "Tunç Soyer şimdiye kadar ne yazık pek çok tartışmalı konuyla gündeme geldi. Fotoğraf büyük olunca ayrıntı da büyüyor. Ne ekersen onu biçiyorsun" diye konuştu. Sürekli şunları söyledi: 'Kadifekale yerine, üretici pazarına 'Pagos' ismini kim verdi? 'Kıbrıs'ı Kıbrıslılara bırakın' diyen kimdi? 'İzmir bayrağı ve parasını' kim gündeme getirdi. Mizah festivaline, Türk ve İslam düşmanı karikatüristleri İzmir'e davet eden ve yine aldığı tepkiler neticesinde geri adım atan kimdi? İşte bu sebepledir ki algılar olgu haline dönüştü. Tarihimizi, milli hassasiyetlerimizi gözeten, kucaklayıcı bir tutum sergileme konusunda direndikleri sürece bu tartışmaların sonu gelmeyecektir. Soyer, ektiğini biçiyor."

Tartışmalı kararlarıyla Soyer ektiğini biçiyor haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.