• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Isı Kaybı Ölçüm ekibi ’de

Filli Boya Isı Kaybı Ölçüm ekibi İzmir’de

2.3.2021

GEÇEN yıl 40'ı aşkın şehirde, 50 bin binada termal kameralarla çekim yapan ve binaların ısı kayıplarını ücretsiz tespit ederek rapor hazırlayan Filli Boya Isı Kaybı Ölçüm Ekipleri, tekrar yola çıkıyor. 30 şehri kapsayan projenin ikinci etabında İzmir'e gelecek ekipler, ısı kaybı ölçüm raporlarını bina sakinleriyle paylaşacak.

Bu raporlar bina sakinlerinin önemli ölçüde tasarruf etmesini sağlarken, konforlu bir yaşam alanına sahip olmaları için en uygun ısı yalıtım sistem çözümlerini sunuyor. Isı yalıtımında sektörüne yön veren Filli Boya, Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri 2019'da Isı Kaybı Ölçüm Ekibi uygulamasıyla özel ödüle layık görüldü.

19 Ocak-18 Mart tarihleri arasındaki projenin ikinci etabına başlayan uzmanlar, İzmir'de de ölçümler yapacak. Ücretsiz keşif yaptırmak isteyenler, https://www.dalmacyali.com.tr/ hizmetlerimiz/ucretsiz-kesif üzerinden yada 444 1 222 numaralı hattan ücretsiz olarak taleplerini iletebiliyor.

Filli Boya Isı Kaybı Ölçüm ekibi İzmir’de haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.