• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Saldırgan kızların ilk vukuatları değilmiş!

Saldırgan kızların ilk vukuatları değilmiş!

4.5.2021

İZMİR'İN Konak ilçesinde sosyal medyada fenomen olmak için lise öğrencisi İrem Naz E. (14) ile Hilal K'yi (14) feci şekilde dövdükleri iddia edilen Asya Ç. ile Belgin D. aileleri ile birlikte İzmir Çocuk Şube Müdürlüğü'nde ifadeye çağrıldı. Kendilerinden yaşça küçük iki kıza saldıran genç kızlar kendilerine küfür edildiği için tartıştıklarını iddia ederek kendilerini savundu. Öte yandan saldırgan genç kızların olduğu öne sürülen yeni kavga videoları ortaya çıktı. Dayakçı genç kızlar çıkarıldıkları nöbetçi hakimlikçe adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

■ METİN BURMALI

Saldırgan kızların ilk vukuatları değilmiş! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.