• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

BASEK ailesi 3 kampüsüyle ’de

BASEK ailesi 3 kampüsüyle Ege’de

5.5.2021

TÜRKİYE'NİN en büyük mesleki ve teknik eğitim kampüslerinden birine sahip olan Batı Anadolu Sağlık ve Eğitim Kurumları (BASEK) Bornova, Mersinli ve Salihli olmak üzere 3 kampüsü ve 5 bin kişilik öğrenci mevcuduyla eğitim öğretim hayatında büyüyen bir aile olarak devam ediyor.

BASEK Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Özer Gürbüz, "Eğitim ve öğretimi, ülkemiz adına insanlığın büyük ve muhteşem eseri, görevi olarak görüyorum. Bu yüzden ülkemizin gençlerini kazanmak adına BASEK olarak birçok burs olanakları sunuyoruz. Ulusal ve uluslararası sınav başarısı, akademik derece, spor ve sanat alanında yetenekli gençlere eğitim bursu veriyoruz. Birçok alanda milli olmuş sporcuları bünyemize alarak bu yolda Türkiye'yi temsil ediyor ve diğer eğitim kurumlarınca örnek alınıyoruz" dedi.

BASEK ailesi 3 kampüsüyle Ege’de haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.