• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Kaçak rezidans diken CHP’liyi dövdüler

Kaçak rezidans diken CHP’liyi dövdüler

3.6.2021

İzmir Çeşme'de 2 kat konut yapabileceği arsası için otel ruhsatı alıp 6 kat, 29 daireli rezidans yaparak satan Belediye Meclisi CHP Grup Başkanvekili Aybars Yıldırım, dün akşam ilçede darp edildi. En son Çeşme Belediyesi'nin açıkladığı tarihte çeşitli bahanelerle kaçak rezidansın yıkımını gerçekleştirmemesi nedeniyle gündeme gelen Aybars Yıldırım'ın darp edilmesi ilçeyi karıştırdı.

HAYATİ TEHLİKESİ BULUNMUYOR
Kavganın bir gayrimenkul dolayısıyla alacak verecek meselesi yüzünden çıktığı ve Yıldırım'ın birkaç kişi tarafından darp edildiği belirtildi. Yıldırım'ın vücudunda yaralar olduğu kaydedildi. Yüzünde kırıklar olabileceği söylenen Yıldırım'ın, İzmir'de hastaneye sevk edildiği ancak hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi. Saldırıyı, kaçak rezidanstan daire alan kişilerin gerçekleştirdiği iddia edilse de, Emniyet kaynakları henüz tarafların ifadelerinin alınmadığını, meselenin iç yüzünün önümüzdeki saatlerde netleşeceğini belirtti.

■ ERHAN GÜLENÇ

Kaçak rezidans diken CHP’liyi dövdüler haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.