• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

İzmir Valisi Köşger'den orman yangını uyarısı! Önümüzdeki 3 güne dikkat

Yurt genelinde birçok ilde art arda çıkan orman yangınlarını söndürme çalışmaları devam ederken İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger'den yangın uyarısı geldi. Köşger, sosyal medya hesabından yaptığı uyarıda "Değerli İzmirliler, Önümüzdeki 3 günün yangın risk haritalarına göre kentimiz de yüksek risk grubundadır. Ormanlara giriş yasağı kararımız yürürlükte olmakla birlikte, şehir içi/dışı, yol kenarlarında lütfen yangına sebebiyet verecek her türlü eylemden uzak duralım." dedi.

İzmir Valisi Köşger’den orman yangını uyarısı! Önümüzdeki 3 güne dikkat

07.08.2021, 13:15 Güncelleme Tarihi: 07.08.2021, 13:19

İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger, 3 günlük yangın risk haritasına göre İzmir'in de yüksek risk grubunda olduğunu bildirdi.

Köşger, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, önümüzdeki 3 günün yangın risk haritalarına göre İzmir'in de yüksek risk grubunda olduğunu kaydetti.

Ormanlara giriş yasağının devam ettiğini hatırlatan Köşger, "Şehir içi-dışı, yol kenarlarında lütfen yangına sebebiyet verecek her türlü eylemden uzak duralım." ifadelerini kullandı.

Vali Köşger, açıklamasında, yangın risk haritalarını da paylaştı.

İşte yangınlardaki son durum! Bakan Pakdemirli açıkladı

İzmir Valisi Köşger'den orman yangını uyarısı! Önümüzdeki 3 güne dikkat haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.