• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Galen Araştırma Merkezi Bilim Günleri’yle açıldı

Galen Araştırma Merkezi Bilim Günleri’yle açıldı

14.9.2021

EGE'NİN sağlık temalı ilk üniversitesi olan İzmir Tınaztepe Üniversitesi bünyesinde, Prof. Dr. Mehmet Öztürk ve Prof. Dr. Neşe Atabey önderliğinde kurulan Galen Araştırma Merkezi açıldı. Açılışa bilim dünyasından çok sayıda davetli katıldı. Galen Araştırma Merkezi, 'Galen Bilim Günleri' etkinliğiyle açıldı. Merkezin kurucularından Prof. Öztürk, "Prof. Neşe Atabey ile üniversitemizin araştırma altyapısının ilk basamağı olan Araştırma Merkezi'ni kurmak için birkaç ay önce çalışmalara başladık. Üniversitemizin kaynaklarıyla finanse edilen merkezin açılışını gerçekleştirmekten çok mutluyuz" dedi.

Galen Araştırma Merkezi Bilim Günleri’yle açıldı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.